Facebook Ogłoszenia
Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kto został nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Wieliczce? Roman Ptak dokonał mianowania

nowy dyrektor urząd pracy Wieliczka
fot. Freepik

W piątek (26 lipca br.) podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Wielickiego, starosta Roman Ptak mianował nowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy. Uroczystość powołania uświetnili także pozostali członkowie Zarządu Powiatu Wielickiego: Edyta Trojańska Urbanik, Klaudia Wojakowska-Grochot oraz Łukasz Sadkiewicz.

Nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy została Barbara Skibska. Dotychczas pełniąca funkcję zastępcy dyrektora Urzędu Pracy, jest osobą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze rynku pracy. W trakcie swojej kariery zawodowej zdobyła wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania urzędem.

Dalsza część artykułu pod reklamą.

roman ptak barbara skibska urząd pracy wieliczka
Powiat Wielicki

Starosta Roman Ptak podczas spotkania podkreślił znaczenie Powiatowego Urzędu Pracy dla lokalnej społeczności i wyraził swoje zaufanie do nowej dyrektor. “Powołanie Pani Barbary Skibskiej na stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy to wynik jej bogatego doświadczenia zawodowego i zaangażowania w sprawy rynku pracy. Wierzymy, że jej kompetencje i wizja pozwolą nam skutecznie realizować cele związane z walką z bezrobociem i wspieraniem lokalnej przedsiębiorczości” – powiedział starosta.

Anna Palonek

Dziennikarka związana z Gazetą Wielicką od 2020 roku. Specjalizuje się w relacjonowaniu wydarzeń z Wieliczki, Niepołomic i Bochni. Oprócz pracy redakcyjnej angażuje się w działania marketingowe, wspierając promocję i budowanie wizerunku portalu. Prywatnie pasjonatka literatury, dalekich podróży i inicjatyw społecznych.

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze