Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

25 tys zł bezzwrotnej dotacji na założenie firmy!

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w projekcie “Dobry Czas na Biznes – DCB”, wdrażanego w nowo otwartym Powiatowym Punkcie Informacyjnym w Wieliczce przy ul. Sikorskiego 5. W ramach projektu można otrzymać blisko 25 tys złotych bezzwrotnej dotacji na założenie firmy.

Aby skorzystać z dotacji należy mieć ukończone 30 lat oraz być nieaktywnym zawodowo. W ramach Projektu ?Dobry Czas na Biznes ? DCB? przyznawana jest dotacja do 24,5 tys. Nieodłącznym elementem Projektu jest pakiet bezpłatnych szkoleń i konsultacji z zakresu kluczowych zagadnień zarządzania własnym biznesem, prawa, przedsiębiorczości, oraz marketingu. Przyszły przedsiębiorca może również liczyć na wsparcie doradców zawodowych i biznesowych przez pierwszy rok działalności.

Zapraszamy do zapoznania się bardziej szczegółowo z Projektem ?Dobry Czas na Biznes ? DCB? na stronie http://www.marr.pl/projekty/dcbkrakow, osobiście w Powiatowym Punkcie Informacyjnym w Wieliczce przy ul. Sikorskiego 5 lub telefonicznie pod nr 785 056 878.

Gazeta Wielicka

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!