Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Dzień Darmowej Dostawy

Dzisiaj obchodzimy polski Dzień Darmowej Dostawy. Do godziny 23:59 można zrobić zakupy online w 2500 sklepach bez ponoszenia kosztów przesyłki.

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day, odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Pomysł dnia darmowej dostawy do Polski przeniósł w 2010 roku portal eKomercyjnie.pl. Do akcji przystąpiło wówczas 1000 sklepów – dziś jest ich już ponad 2,5 tysiąca.

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

ddd-logo-2

W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2015 sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Akcja organizowana jest już po raz szósty.

Sprawdź jakie sklepy biorą udział w DDD i pamiętaj, aby skorzystać z darmowej wysyłki, musisz złożyć zamówienie dziś tj. 1 grudnia do godziny 23:59. 

Lista sklepów biorących udział w DDD 2015.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!