Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Praca od zaraz w MAN TRUCKS

Potrafisz posługiwać się narzędziami warsztatowymi? Jesteś sumienny i dokładny? Masz doświadczenie w branży produkcyjnej, albo chcesz je zdobyć? Ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Zapewnimy Ci stabilne zatrudnienie i regularne wypłaty w firmie MAN Trucks – lidera na rynku małopolskim, laureat nagrody ’Przyjazne miejsce pracy’
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – nawet do 5000 zł brutto
  • Koniec nocek! Pracuj w systemie 2zmianowym
  • Bogaty system premiowy
  • Soboty płatne 100%
  • Opiekę Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów ManpowerGroup Premium, w tym Karta MultiSport i Medicover prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenia grupowego PZU
  • Pracę w miłej atmosferze (z badań satysfakcji wynika że 97% naszych pracowników jest zadowolonych z pracy w MAN Trucks)
  • Kandydatom bez uprawnień na żurawie i suwnice – zapewniamy bezpłatny kurs UDT
  • Dodatek do posiłków, na terenie zakładu funkcjonuje stołówka

Dodatkowo:

  • Nagroda Kaizen – cenimy Twoje zaangażowanie
  • Świadczenia urlopowe (tzn. wczasy pod gruszą), paczki świąteczne

Wymagania:

  • Potrafisz posługiwać się narzędziami warsztatowymi?
  • Jesteś sumienny i dokładny?
  • Masz doświadczenie w branży produkcyjnej, albo chcesz je zdobyć?
  • Jesteś chętnych do pracy w systemie 2 zmianowym?

Super! Jesteś IDEALNYM KANDYDATEM!

Dodatkowym atutem będzie:

  • Prawo jazdy kat. C
  • Uprawnienia na żurawie i suwnice
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Zadania:

  • Montaż podzespołów samochodowych
  • Obsługa narzędzi warsztatowych
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

W tym trudnym okresie bezpieczne miejsce pracy to dla nas priorytet!

W trosce o zdrowie Pracowników – MAN Trucks wdrożył szereg działań mających na celu ochronę i komfort pracy.

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: MAN/037/GAA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

>>>>> APLIKUJ <<<<<