Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Jakie oświetlenie wybrać do naszego ogrodu?

Piękny i zadbany ogród wypełniony po brzegi fantastycznymi, kwitnącymi i pachnącymi roślinami to prawdziwa duma każdego właściciela, jednak aranżacja ogrodu nie będzie pełna, jeśli w ogrodzie nie będzie fantastycznego oświetlenia. Jakie zatem oświetlenie wybrać dla siebie?

Latarnie aluminiowe coraz popularniejszym wyborem do ogrodu

Nowoczesne oświetlenie ogrodu idealnie sprawdzi się zarówno w miejscach wypełnionych roślinnością jak również w tych, gdzie króluje jedynie trawa. Latarnie aluminiowe w nowoczesnych formach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością na rynku z uwagi na fakt, iż są one niezwykle wdzięczne, świetnie prezentują się zarówno w ogrodach stylizowanych, jak i tych prostszych, a przede wszystkim idealnie podkreślają piękno poszczególnych roślin po zapadnięciu zmroku. Ponadto można ich również używać do oświetlenia ścieżek, a także miejsc wypoczynku i relaksu. Latarnie aluminiowe występują w wielu różnych rozmiarach, a ich miękkie i delikatne światło zapewnia dobre oświetlenie całego ogrodu.

Jeśli nie latarnie to co?

Oprócz latarni aluminiowych mamy do wyboru również lampy solarne w bardzo wielu różnych kształtach i wielkościach, które dzięki zastosowaniu w nich paneli słonecznych nie wymagają podłączania do prądu i przeciągania kabli. Ponadto możemy również zmieniać ich ułożenie w ogrodzie i bawić się w ten sposób aranżacją oświetlenia naszego terenu. Możemy również zdecydować się na oświetlenie zewnętrzne montowane bezpośrednio na ścianie budynku, które daje bardzo ładne światło i zazwyczaj montowane jest w miejscach przy tarasie lub altanie. Takie lampy zazwyczaj mają kształt kuli lub sześcianu i można je ze sobą łączyć tworząc ciekawą aranżację na ścianie budynku. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu są bardzo odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Dla romantyków z pewnością sprawdzą się różnego rodzaju, większe lub mniejsze lampiony, w których można zapalić świeczkę i tym samym stworzyć bardzo przytulny i romantyczny nastrój podczas długiego, letniego wieczoru we dwoje na tarasie.

Artykuł powstał we współpracy z https://promarlighting.pl/oferta/miasto-ulica/latarnie-aluminiowe/

Dodaj komentarz