Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Jednorazowe pojemniki z papieru pakowego dla gastronomii

fot. Pixabay

Branża opakowań stawia na szereg nowych, ekologicznych rozwiązań, które wpisują się w nowe regulacje prawne i pozwalają lokalom gastronomicznym działać zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. Jednym z materiałów, które coraz częściej wykorzystuje się do produkcji jednorazowych opakowań, jest papier pakowy.

Artykuł sponsorowany

Czym jest papier pakowy i dlaczego warto stawiać na opakowania z papieru pakowego?

Papier pakowy to ekologiczny karton o wyższej gramaturze, który doskonale nadaje się do produkcji jednorazowych opakowań do żywności. Dużą zaletą tego materiału jest jego biodegradowalność, jednak właściciele lokali gastronomicznych wybierają jednorazowe pojemniki z papieru pakowego dla gastronomii przede wszystkim ze względu na jego wytrzymałość i możliwość przechowywania różnego rodzaju żywności. Wysokiej jakości papier Kraft zaprojektowany w sposób odpowiedni dla określonych potraw, sprawdzi się jako tworzywo na opakowania do żywności gorącej i na zimno. W opakowaniach z papieru pakowego można przechowywać szeroką gamę rozmaitych posiłków, takich jak burgery, pizzę, dania z makaronem, potrawy z ryżem, a także zupy czy zimne sałatki.

Jednorazowe pojemniki z papieru pakowego dla gastronomii występują w wielu kształtach i rozmiarach. Papier Kraft można kształtować na różne sposoby, co sprawia, że właściciele barów i restauracji bez problemu znajdą produkt idealnie dopasowany do indywidualnej oferty.

Jednorazowe pojemniki z papieru pakowego dla gastronomii od PickUrPack

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego dostawcy jednorazowych opakowań z papieru pakowego, zapoznaj się z ofertą od PickUrPack. Jesteśmy partnerem renomowanych producentów opakowań dla gastronomii, którzy znani są  wysokiej jakości swoich wyrobów. W naszej ofercie znajdziesz opakowania z papieru Kraft, które nie tylko zapewniają przedłużoną świeżość produktu, ale też wpływają na zapewnienie eleganckiego wyglądu dania.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz