Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Żaluzje plisowane jako uniwersalna dekoracja do każdego okna

Pilsy Kraków realizacja

Żaluzje plisowane to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie do dekoracji okien. Są to żaluzje wykonane ze złożonego w harmonijkę materiału i zamontowanego między listwami górną i dolną na których najczęściej zamontowane są uchwyty do przesuwania plisą. Mogą być one sterowane także za pomocą sznurka lub w wersji elektrycznej przyciskiem i pilotem. Żaluzje plisowane zapewniają optymalną ochronę przed słońcem i ciepłem, a także umożliwiają regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Są łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości dostępne w wielu kolorach obudowy oraz szerokiej gamie materiałów i kolorów.

Plisy do okien to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, estetykę i komfort. Sprawdzą się zarówno w domach, jak i w biurach, hotelach, restauracjach czy sklepach. Plisy do okien to nowoczesna i elegancka alternatywa dla tradycyjnych firanek zasłon czy rolet.

Posiadają one wiele zalet takich jak:

– Estetyczny wygląd, bogaty wybór kolorów i wzorów tkanin

– Możliwość dopasowania do kształtu i wymiaru okna

– Łatwa obsługa i konserwacja

– Ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia w lecie i utratą ciepła w zimie

– Zapewnienie prywatności i komfortu

– Redukcja promieni UV co zabezpiecza wnętrze przed ich szkodliwym działaniem

Największą zaletą żaluzji plisowanych jest możliwość podciągania i opuszczania w każdym kierunku, co daje możliwość zasłonięcia dolnej części okna, a górna część pozostaje odsłonięta. To możliwość która najlepiej sprawdza się gdy chcemy zasłonić dolną część okna, a przez górną część wpuścić słońce lub cieszyć się widokiem jaki jest za oknem.Podobną możliwość, patrzenia na zewnątrz przez materiał dają rolety dzień-noc które również mamy ofercie.

Żaluzje plisowane występują także w wersjach z prowadnicami aluminiowym do okien dachowych które są nachylone pod kątem do podłogi i w wersji do świetlików, plafonów i ogrodów zimowych gdzie nachylenie może być nawet równoległe do podłogi. Dla ułatwienia obsługi takie plisy mogą być przesuwane za pomocą przedłużki zaczepianej o uchwyt lub w wersji elektrycznej za pomocą pilota. Szczególną wersją tych żaluzji są plisy o dowolnych kształtach. Tak wymiar i kształt plisy można dopasować do okna o kształcie trójkąta trapezu czy okna półokrągłego jednak nie zawsze da się to zrobić po więcej informacji prosimy o kontakt.

Żaluzje plisowane do okien to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancję, funkcjonalność i wygodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żaluzji plisowanych, a także innych osłon okiennych i skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Dodaj komentarz