Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Skaldowie i Ralph Kaminski w Nowohuckim Centrum Kultury. Wstęp wolny!

Już 23 września o godzinie 16:00 na scenie Nowohuckiego Centrum Kultury wystąpią takie gwiazdy jak Ralph Kaminski, Skaldowie, Anna Rusowicz i Kuba Badach. To wszystko z okazji obchodów 40-lecia NCK. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Po trwającej blisko 10 lat budowie, Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczęło działalność jesienią 1983 roku. Wielki dom kultury w ogromnej dzielnicy szybko stał się miejscem kultowym, w którym zagościła sztuka i edukacja artystyczna prezentująca wielobarwne i różnorodne oblicze.

Dziś – z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia – zapraszamy na absolutnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert. Jako główna gwiazda wieczoru wystąpią Skaldowie, a ich utwory wykonają Ralph Kaminski, Anna Rusowicz i Kuba Badach. To niezwykłe muzyczne spotkanie będzie pomostem pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, a jednocześnie niepowtarzalną i jedyną okazją, by zobaczyć Artystów z tak różną sceniczną charyzmą na jednej scenie! – zapowiada Zbigniew Grzyb, dyrektor Nowohuckiego Centrum Kultury.

Podczas koncertu usłyszymy takie utwory jak Cała jesteś w skowronkach, Medytacje wiejskiego listonosza czy Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochałw całkowicie nowych aranżacjach.

40 LAT NCK! – Skaldowie, Ralph Kaminski, Anna Rusowicz i Kuba Badach 
23 września (sobota), g. 16.00, Scena NCK

Dodaj komentarz