Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Gwarancja niesamowitych wrażeń

Uczestnictwo w koncercie ulubionego artysty to nie lada przeżycie. Muzyk fałszuje, myli się, improwizuje, rzadko kiedy ma możliwość dopieszczenia każdego dźwięku i niejednokrotnie zmienia dobrze nam znane utwory. Jednak właśnie to jest najpiękniejsze i sprawia, że ludzie tak licznie przybywają na koncerty.

Wspólne przeżywanie muzyki uzależnia! Dlatego już dawno przeszkodą przestały być kilometry dzielące nasze miejsce zamieszkania od lokalizacji, w której odbywa się wydarzenie muzyczne. Najbardziej zagorzali fani są w stanie przebyć tysiące kilometrów po to, by zobaczyć ulubionego artystę i posłuchać, jak wykonuje utwory na żywo.

 

Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego! Niemniej podróż do innego miasta może okazać się sporym wyzwaniem logistycznym. Zakwaterowanie, wyżywienie, transport komunikacją miejską. O czym jeszcze należy pamiętać, wybierając się na koncert? Przede wszystkim o bilecie. Wejściówki na koncerty najpopularniejszych gwiazd rozchodzą się bowiem jak świeże bułeczki.

 

Na szczęście serwis https://ticketclub.pl/, zajmujący się internetową sprzedażą biletów na najważniejsze wydarzenia kulturalno-rozrywkowe i sportowe, pozwala nie tylko w prosty sposób nabyć wejściówkę na interesujący nas koncert, ale również zapisać się na Ticket Alert. Dzięki temu jako pierwsi otrzymamy powiadomienie o uruchomieniu sprzedaży biletowej na występy ulubionych artystów. Nie ma zatem mowy, abyśmy je przegapili.

 

Bilet kolekcjonerski czy klasyczna wersja?

 

Zanim jednak sfinalizujemy transakcję, warto zastanowić się, czy chcemy standardową wejściówkę czy też bilet kolekcjonerski. Bileteria TicketClub umożliwia nam bowiem wybór pomiędzy tymi dwoma opcjami. To, na co się zdecydujemy, zależy od naszych indywidualnych preferencji. Pamiętajmy jednak, że bilet kolekcjonerski stanowi niepowtarzalną pamiątkę. Wszystko za sprawą swej atrakcyjności wizualnej i wysokiej wytrzymałości.

 

Serwis pozwala również wydrukować wejściówkę w systemie Home-Print (bilet domowy). Dzięki temu już po paru chwilach od zakupu możemy ją trzymać w dłoni. Po nabyciu biletu na koncert nie pozostaje nam nic innego, jak zaplanować pobyt w mieście, w którym odbywa się występ ulubionego artysty.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!