Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Jaka powinna być firmowa teczka?

Firmowa teczka przydaje się w wielu sytuacjach. Może być idealnym narzędziem do organizacji firmowych dokumentów, ale z pewnością także mogą się przydać w kontakcie z klientem, który z pewnością chciałby wszelkie umowy i inne pisma otrzymać zapakowane, by mógł je wygodnie przenieść. Żeby jednak teczka spełniała w firmie powierzone jej zadanie, powinna wykazywać się odpowiednimi cechami, które pozwolą korzystać z niej w wygodny i efektywny sposób.

Jakość

Najważniejszymi cechami, jakimi powinna charakteryzować się taka teczka firmowa, jest solidność i jakość. Niefortunnym wypadkiem byłoby, gdyby pod ciężarem dokumentów się rozerwała albo składała się w pół pod najmniejszym naporem dłoni. Coś takiego nie sposób byłoby wykorzystywać na dokumenty w firmie, a tym bardziej kompromitacją byłoby przekazanie teczki z dokumentami kontrahentom lub klientom.

Warto więc zwrócić uwagę, żeby nasze reklamowe teczki były wykonane z grubego papieru lub tektury wysokiej jakości, której nie będziemy się wstydzić przed osobami spoza firmy.

Zamknięcie

Czasem zamknięcie nie jest wymagane w firmowej teczce, ale jeśli oferuje się ją klientowi, dobrym pomysłem jest zapobiegnięcie przypadkowemu wypadnięciu zawartości. Zamknięcia mogą być różne: na sznurek, guzik czy nawet na zamek. Warto jednak, żeby w przypadku teczki wykorzystywanej w celach firmowych, zamknięcie było proste, a jednocześnie nie sprawiało problemów.

Właśnie dlatego najlepszym pomysłem jest gumka, która nie jest niczym wyszukanym, ale prostym sposobem na uniknięcie wypadnięcie dokumentów, który zakłada się w szybki sposób.

Oprawa graficzna

Z pewnością niezbyt dobrym pomysłem jest oferowanie klientom i kontrahentom nawet najczystszej śnieżnobiałej teczki na dokumenty. Taka z pewnością nie zapadnie w pamięć, a jednocześnie trafi na stos innych niemal takich samych teczek, w których nie sposób się odnaleźć.

Właśnie dlatego przed decyzją o wyborze teczek warto zdecydować się na opracowanie identyfikacji graficznej, w której zawierałyby się: firmowa kolorystyka, a także logo mogą być dobrym wyznacznikiem do stworzenia wzoru teczki firmowej z prawdziwego zdarzenia.

Po tym warto się zastanowić jeszcze nad ilością tych teczek. Dobrym pomysłem jest duże zamówienie w hurtowych ilościach niż detaliczne dokupowanie nawet po kilkadziesiąt. Warto skorzystać ze sprawdzonej i profesjonalnej drukarni, takiej jak drukarniaonline.pl, która sprosta wymaganiom i będzie w stanie wykonać teczkę wysokiej jakości tak samo wykonania, jak i druku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!