Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Komu zlecić pielęgnację trawnika w Wieliczce?

Czy jesteś zmęczony marnowaniem weekendów na koszenie i pielęgnację trawnika? Czy jesteś zainteresowany profesjonalnymi usługami pielęgnacji trawników, ale nie wiesz, czy są one warte swojej ceny? Jeśli odpowiedziałeś “tak” na którekolwiek z tych pytań, czytaj dalej, bowiem mieszkańcy Wieliczki mają dużo szczęścia – na tym obszarze działa wiele firm oferujących znakomite oferty w zakresie profesjonalnej pielęgnacji trawnika.

Profesjonalna pielęgnacja trawnika ? jakie korzyści?

 • Uniknięcie niebezpiecznych obrażeń
 • Mniejsza ilość pracy fizycznej
 • Wbrew pozorom ? oszczędność pieniędzy
 • Z całą pewnością ? oszczędność czasu
 • Ładniej utrzymany trawnik

Gdzie zatem zwrócić się po pomoc?

Przyjrzeliśmy się bliżej ofertom kilku firmom działającym na trenie Wieliczki w temacie profesjonalnej pielęgnacji trawników i trzeba przyznać, że wygląda to dość interesująco.

Ponadczasowe Ogrody ? Karolina Kucharska

Prawdziwą perełkę zostawiliśmy na koniec: Ponadczasowe Ogrody, w wykonaniu Karoliny Kucharskiej. Mieszkańcy Wieliczki, Wadowic, ale i Krakowa mogą zgłosić się do tej firmy z Panią Karoliną na czele, jeśli chcą mieć idealny trawnik. Mocna strona to nie tylko doświadczenie, ale też przykładanie dużej wagi do stylu, w jakim ma być utrzymany ogród ? co jest sporym wyróżnikiem tej oferty na tle innych, tutaj zaprezentowanych.

Ponadczasowe Ogrody dbają o to by:

 • każdy klient był maksymalnie zadowolony ze współpracy
 • do każdego trawnika dobrać odpowiedni sposób siewu i pielęgnacji
 • dopasować ofertę maksymalnie do życzeń i preferencji Klienta

Firma ta, jeśli to konieczne oprócz zakładania trawników zajmie się także zaprowadzeniem ogólnego porządku na działce ? łącznie z jej czyszczeniem i karczowaniem. To wyjście naprzeciw potrzebom wszystkich osób, które nie mają czasu bądź zwyczajnie chęci na takie zadania. Więcej o ofercie pielęgnacji trawnika i ogrodu w Wieliczce.

Piękne Ogrody ? Gardino

Nie tylko trawnik, ale kompleksowe usługi ogrodnicze oparte na wieloletnim doświadczeniu. To właśnie może zapewnić Gardino. Firma obiecuje nie tylko profesjonalne wywiązywanie się ze swoich obowiązków, ale też błyskawicznie, podkreślając iż każde zlecenie ? bez względu na jego rozległość jest dla profesjonalistów pracujących w Gardino tak samo istotne.

Charakterystyczne cechy usług Gardino:

 • indywidualne podejście do Klienta
 • bogata oferta
 • kompleksowa realizacja usług

Gardino w ramach całorocznej pielęgnacji ogrodów zapewnia nie tylko koszenie trawnika, ale także jego bronowanie, aerację i wertykulację. Ścinka i pielęgnacja drzew i krzewów to również kolejna propozycja firmy, jak też grabienie liści i rozwożenie ziemi. W razie potrzeby stosują także opryski przeciwko szkodnikom i grzybom, a pielenie rabat czy usuwanie roślinności to kolejne zlecenia, których z przyjemnością się podejmują w ramach realizowanych usług. Na stronie odnajdujemy także informacje, iż ich propozycja to łączenie pracy z pasją ? a jak wiadomo takie podejście daje zawsze najlepsze efekty.

G.D.Ogrody ? profesjonalne usługi ogrodnicze

Kolejną firmą, której postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć są G.D.Ogrody, czyli firma świadcząca usługi związane z projektowaniem i zagospodarowaniem terenów zielonych dla różnych Klientów. Tutaj także mamy do czynienia z wieloletnim doświadczeniem w branży, na kanwie którego pracownicy G.D. Obiecują fachowość i profesjonalizm w ramach realizowanych usług, chcąc spełnić oczekiwania Klientów ? nawet tych najbardziej wymagających.

W ramach oferowanych przez G.D. ogrody prac związanych z terenami zielonymi można liczyć na ich:

 • zakładanie
 • projektowanie
 • wykonanie
 • obsługę
 • pielęgnację

W tym wszystkim oczywiście dużo miejsca jest poświęconego na to, co w kontekście tego artykułu interesuje nas najbardziej: pielęgnację trawnika. Pracownicy B.D.Ogrody i tym zadaniem zajmą się fachowo i w dobrej cenie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!