Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Pseudohodowla w powiecie wielickim zlikwidowana.

Zaczyna się zawsze niewinnie – dźwięk telefonu. Padają te charakterystyczne frazy ?mnóstwo psów?, ?syf?, ?brud?, ?błoto?, ?boksy pełne odchodów?… i już wiemy, że musimy pomóc. Nie wiemy na co się decydujemy, nie wiemy ile będzie psów, w jakim stanie, ale cała Załoga postawiona na nogi. Wiemy jedno – musimy działać!
Setki telefonów, ustalenia zmieniają się jak w kalejdoskopie, inne sprawy idą w odstawkę. Nasi wolontariusze stają na rzęsach żeby dojechać na miejsce jak najszybciej, żeby zorganizować domy tymczasowe, transport, lecznicę.
Po ciężkim wczorajszym dniu i jeszcze trudniejszej nocy, możemy już oznajmić: 18 BULDOGÓW FRANCUSKICH TRAFIŁO DO ZAŁOGI. Nie wiemy co będzie dalej, nie wiemy jak sfinansować opiekę i leczenie, ledwo wiemy jak się nazywamy. Ale to wszystko nic bo są BEZPIECZNE. Już nie będą w urągających warunkach, już nie będą rozmnażane, już nikt nie będzie się nad nimi znęcać.
Zobaczcie zdjęcia – czy można było odmówić? Niby te obrazki nie są nam obce, ale za każdym razem bolą tak samo.

Potrzebujemy Waszej pomocy bardziej niż zwykle.  Potrzebujemy mnóstwa udostępnień, mnóstwa dobrej energii i niestety również mnóstwa PIENIĘDZY!!!  Dziękujemy TOZ Tarnów za współpracę i przejęcie wszystkich odebranych Maltańczyków. Dziękujemy wszystkim, bez których wczorajsza akcja by się nie udała. Ogromne podziękowania dla niezastąpionej kliniki Dan-Vet (z Niepołomic – przyp.red) za opiekę, diagnostykę, przeprowadzenie niezbędnych operacji i nieocenioną pomoc podczas tych długich i ciężkich godzin w nocy oraz dziś.

Więcej informacji wkrótce – na razie musimy zająć się tą bandą biedaków, bo dzisiaj odbędą się pierwsze operacje ratujące życie.

Wspierać Fundację można przez portal https://pomagam.pl/zb bądź tradycyjnie: mBank 27 1140 2004 0000 3702 7538 7772 (z tytułem DAROWIZNA).
Dla wpłat z zagranicy:
IBAN: PL 27 1140 2004 0000 3702 7538 7772
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: fundacja@zalogabulldoga.org

INTERWENCJA! Zaczyna się zawsze niewinnie – dźwięk telefonu. Padają te charakterystyczne frazy ?mnóstwo psów?, ?syf?,…

Opublikowany przez Załoga Bulldoga na 15 marca 2018

Pseudohodowla

Szanowni Państwo,Od wczoraj otrzymaliśmy setki wiadomości i telefonów z pytaniami o adopcję szczeniaków. Cała akcja zakończyła się wczoraj w późnych godzinach nocnych. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości. Priorytetem jest teraz zabezpieczenie psów oraz ich zdiagnozowanie. Nie musimy chyba tłumaczyć, że psy przeszły przez piekło. Wiadomości pt. ,,rezerwuję" lub ,,jestem zainteresowana/y" proszę kierować pod innym adresem-nie sprzedajemy zabawek na Allegro. Kiedy szczeniaki będą do adopcji, my lub pozostałe organizacje z pewnością poinformujemy o tym fakcie.

Opublikowany przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie na 15 marca 2018

Za nami długa i ciężka noc. Przed nami ciężki dzień…Załoga Bulldoga interweniowała w pseudo hodowli. Odebrali prawie…

Opublikowany przez Dan-Vet na 15 marca 2018

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!