Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Filmowy HIT pod chmurką! Kino plenerowe w Kłaju

fot. Freepik

Letnie miesiące to idealny czas na spędzanie wieczorów na świeżym powietrzu. Kino plenerowe stało się w ostatnich latach jedną z ulubionych form spędzaniu czasu wielu z nas. Wie doskonale o tym Kłaj! Już za kilka dni wystartuje tam kino na świeżym powietrzu! Jaki film zostanie wyświetlony?

Rada rodziców, dyrekcja oraz grono pedagogiczne szkoły podstawowej w Kłaju zapraszają na kino plenerowe! Już 21 czerwca (piątek) o godzinie 21:15 zostanie wyświetlony film, który podbił serca wielu ludzi na całym świecie!

Wonka” to film, który przedstawia lata młodości Willy’ego Wonki, czyli wizjonera, geniusza i ekscentrycznego cukiernika. Bohater doskonale znany ze słynnej powieści Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”. W filmie w roli bohatera tytułowego występuje Timothée Chalamet.

Freepik

Film zostanie wyświetlony przy kompleksie sportowym przy SP Kłaj. Dostępny będzie popcorn, gofry oraz zimny bufet! Wstęp jest wolny, ale organizatorzy rekomendują zabranie ze sobą koców (liczba leżaków ograniczona). Wstęp wolny.

Źródło: https://www.spklaj.pl/

Dodaj komentarz