Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Parking Kraków – podróżuj bezpiecznie i wygodnie

Parkingi w Krakowie

Jeżeli wybierasz się na ferie zimowe z lotniska Kraków-Balice, pomyśl o rezerwacji miejsca parkingowego na NCA parking, znajdującego się zaledwie 500 metrów od terminala lotniska.

Lotnisko w Krakowie jest jednym z najbardziej zatłoczonych portów lotniczych w Polsce, a w okresie ferii zimowych obłożenie jeszcze się zwiększa. Chcąc zaplanować wygodny urlop z całą rodziną, trzeba zadbać o każdy szczegół wycieczki, w tym stanowisko dla samochodu podczas wylotu. Parking w Krakowie w pobliżu lotniska to idealne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie.

Parking Kraków lotnisko Balice – ile to kosztuje?

Nawet jeśli wylatujesz na dłużej, pozostawienie samochodu na parkingu nie obciąży Twojego budżetu, ponieważ możesz zostawić swój samochód na zarezerwowanym  miejscu już od 90 złotych za cały tydzień. Ciesz się komfortem podróży i zapewnij bezpieczeństwo dla swojego samochodu. Obsługa parkingu zapewnia także darmowy transfer z parkingu na lotnisko i w drugą stronę wygodnym samochodem elektrycznym.

Dlaczego parking Kraków koło lotniska to dobra opcja? Ponieważ pozwala Ci zadbać o komfort wszystkich podróżujących. Nie musisz martwić się o dźwiganie ciężkich bagaży, a na miejsce możesz wygodnie dojechać prywatnym samochodem. Parking otwarty jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedzielę i święta. Jest to obiekt dozorowany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zostawiasz swój samochód w bezpiecznym miejscu.

Ferie zimowe w Krakowie? Zostaw samochód przy lotnisku!

Parking NCA w Krakowie to ciekawe rozwiązanie także dla osób, które chcą w okresie ferii zimowych zwiedzić Kraków. W pobliżu lotniska znajduje się wiele dogodnych opcji komunikacji miejskiej, które zawiozą Cię tam, gdzie chcesz się znaleźć. Za pozostawieniem samochodu na parkingu przy lotnisku przemawia dogodna lokalizacja. Na miejsce możesz dotrzeć poprzez zjazd z drogi 774 tuż przed rondem, które prowadzi na lotnisko.

Dodaj komentarz