Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kino plenerowe na Niepołomickich Błoniach. Na wielkim ekranie Shrek

Kino plenerowe Niepołomice

Już w tę sobotę, 13 lipca 2024 roku, o godzinie 21:00, mieszkańcy i goście Niepołomic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – kinie pod chmurką. Na dużym ekranie zostanie wyświetlony kultowy film “Shrek”, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Kino plenerowe na Niepołomickich Błoniach to doskonała okazja, by spędzić wieczór w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się letnim wieczorem i wyjątkową atmosferą. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym dla wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających to malownicze miejsce.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą koców, aby móc komfortowo oglądać film. Organizatorzy zapewniają, że na miejscu dostępne będą leżaki, aby umilić widzom czas spędzony przed ekranem. “Shrek” to film, który bawi i wzrusza, dlatego jest to doskonała propozycja na rodzinny wieczór pełen śmiechu i niezapomnianych chwil. Niepołomickie Błonia, znane z pięknych krajobrazów i przestronnych terenów zielonych, stanowią idealne tło dla takiego wydarzenia. Plenerowe kino to nie tylko okazja do obejrzenia ulubionego filmu na świeżym powietrzu, ale również możliwość integracji społeczności lokalnej i budowania więzi sąsiedzkich.

Zarezerwujcie sobie sobotni wieczór i dołączcie do nas na Niepołomickich Błoniach. Niech magia kina pod gwiazdami z “Shrekiem” w roli głównej stanie się niezapomnianym przeżyciem tego lata!

Dodaj komentarz