Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Śmiertelny wypadek drogowy w Niepołomicach

W dniu 13 czerwca br., około godziny 08:40, na ulicy Wimmera w Niepołomicach, w powiecie wielickim, miała miejsce tragiczna kolizja drogowa, w wyniku której zginął 45-letni mężczyzna. Policjanci, działając pod nadzorem prokuratury, obecnie skupiają się na ustalaniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Według wstępnych informacji dostarczonych przez Policję, 45-letni mieszkaniec powiatu wielickiego, który prowadził samochód marki Toyota, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. Niestety, kierowca samochodu osobowego zmarł na miejscu. Szczegółowe badania i dochodzenie w tej sprawie zostaną przeprowadzone przez odpowiednich funkcjonariuszy w trakcie postępowania pod nadzorem prokuratury.

W związku z tym tragicznym zdarzeniem, Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości jazdy do aktualnych warunków na drodze. Przypominamy o konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Ważne jest, abyśmy pamiętali, że nawet chwila nieuwagi może niestety zakończyć się tragicznie.

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce

Dodaj komentarz