Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Cyrk Zalewski w Wieliczce

Już 25 sierpnia 2017 r. do Wieliczki zawita Cyrk Zalewski. Z tej okazji mamy dla Was trzy bezpłatne wejściówki!

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju. Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza!

W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata. W programie między innymi: konie, wielbłądy, lis, papugi, psy oraz woltyżerka na koniu, pokazy napowietrzne, akrobatyka na krzesłach, laser man show, clown Rico, zabawne foxteriery, wirujące talerze, trzyosobowa grupa Diorios z Brazylii i motory w Kuli Śmierci!

Wydarzenie odbędzie się 25 sierpnia 2017 roku w Wieliczce przy ul. Dembowskiego o godzinie 18:00. Już teraz możesz zgarnąć jedną z trzech darmowych wejściówek na wydarzenie (jedna wejściówka uprawnia do wejścia osoby dorosłej z dzieckiem do lat dziesięciu). Aby zdobyć wejściówkę należy udostępnić poniższy post na Facebooku oraz go skomentować (na Facebooku) wpisując w komentarzu, którą atrakcję Cyrku Zalewskiego chciałbyś/chciałabyś zobaczyć najbardziej. Spośród osób, które udostępnią i skomentują post na Facebooku wylosujemy trzech zwycięzców. Wyniki podamy w czwartek wieczorem na naszym Facebooku.

Wyniki konkursu:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!