Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Gry planszowe w Wieliczce

Spotkania, turnieje rozgrywki i całe mnóstwo dobrej zabawy ? to właśnie fascynujący świat planszówek ? gier ambitnych, fantastycznych, strategicznych, kreatywnych i kolorowych!

W erze gier komputerowych wydawać by się mogło, że coś takiego jak gry planszowe powinny odejść do lamusa. Nic bardziej mylnego! Ci, którzy choć trochę orientują się w temacie wiedzą, że planszówki to nie tylko super sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół, ale także niesamowita przygoda i rozwój wielu umiejętności.

W ramach projektu Strefy Innowacji, w wielickiej bibliotece już od dwóch lat rozbudowywany jest kącik z grami planszowymi, które starannie wybieramy z ?list planszówkowych przebojów?. Na co dzień gry udostępniane są na miejscu w Dziale dla Dzieci i Młodzieży, a raz w miesiącu, w soboty organizowane są także dni gier planszowych, podczas których można spotkać innych graczy.

Zapraszamy wszystkich zagorzałych fanów, a także dla tych ciekawych, chcących spróbować i ciekawie spędzić czas. Dołączcie do nas! Zobaczcie jak to wciąga!

Najbliższe spotkanie odbędzie się:

27.02.2016 o godz. 11.00 w Sali na poddaszu

LISTA DOSTĘPNYCH GIER na www.biblioteka.wieliczka.eu

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!