Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Kiermasz świąteczny – Szkoła Podstawowa w Sierczy

“W tym roku po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Sierczy został zorganizowany Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przez ostatni tydzień dzieci, rodzice i pracownicy Szkoły przygotowywali ozdoby świąteczne.

Wykonali wspaniałe stroiki, aniołki, bombki, lampiony, ozdoby z szyszek, sznurków i wiele innych. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane przybyłym gościom na korytarzach szkoły. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci, rodziców i dziadków. Popisy artystyczne rozpoczęli podopieczni z oddziałów przedszkolnych wykonując kolędy: Lulajże Jezuniu, Już blisko kolęda i Świeć gwiazdeczko. Następnie uczniowie kl. II C zaprezentowali program artystyczny ?Współczesny wieczór wigilijny?.

Zgromadzona publiczność z wielkim zainteresowaniem obejrzała występy dzieci i gromko oklaskiwała młodych artystów. Niemałym powodzeniem cieszyła się także licytacja prac uczniów z poszczególnych klas i grup przedszkolnych. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasiliły konto Rady Rodziców, która wykorzysta zebrane środki na zakup tablic interaktywnych. Bardzo dziękujemy zarówno wszystkim wykonawcom jak i nabywcom tak niepowtarzalnych dekoracji świątecznych.”?

Źródło: Gmina Wieliczka

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!