Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Sukces siatkarek z MKS MOS Wieliczka na Mistrzostwach Polski Kinder Joy of Moving

W dniach 7-9 lipca w Arenie Gliwice, drużyny dwójek i trójek reprezentujące klub MKS MOS Wieliczka zaprezentowały się znakomicie. Obie drużyny wcześniej zdobyły tytuł Mistrza Małopolski po przejściu przez szereg eliminacyjnych turniejów. Tylko dwie drużyny z każdego województwa miały możliwość awansu do ogólnopolskich rozgrywek.

Podczas finałowego turnieju, drużyny z MKS MOS Wieliczka zagrały wyjątkowo dynamicznie i pewnie awansowały do gry o miejsca 1-4. Drużyna dwójek zajęła ostatecznie trzecie miejsce, natomiast drużyna trójek uplasowała się na czwartej pozycji. Warto podkreślić, że obie drużyny są prowadzone przez trenera Mikołaja Wojtyczkę i regularnie trenują w klubie MKS MOS Wieliczka.

Drużyna dwójek składała się z Amelii Ciastoń, Wiktorii Gibały, Weroniki Janczyk i Alicji Kural.

Z kolei drużyna trójek występowała w składzie: Maria Czech, Olga Gawłowicz, Julia Jędrysek, Natalia Lorek i Maja Śrutowska.

Sukces drużyn MKS MOS Wieliczka na Mistrzostwach Polski Kinder Joy of Moving podkreśla wysoką jakość talentu siatkarskiego w klubie. Klub ten jest znany ze swojego zaangażowania w rozwój zawodniczek oraz budowanie ducha zwycięstwa. Osiągnięcia te są nie tylko wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania zawodniczek, ale także zasługą doskonałej pracy trenerów i wsparcia zarządu klubu.

Cała społeczność MKS MOS Wieliczka składa gratulacje drużynom dwójek i trójek z MKS MOS Wieliczka za imponujące występy na Mistrzostwach Polski Kinder Joy of Moving. Ich osiągnięcia stanowią inspirację dla aspirujących sportowców i dowodzą zaangażowania klubu w osiąganie doskonałości w siatkówce. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne sukcesy i życzymy dalszych zwycięstw na siatkarskim boisku.

 

minisiatkowka.pl

Dodaj komentarz