Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Tropiciele Tajemnic – kim są i jak stać się jednym z nich?

W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wieliczce w drugiej połowie listopada pojawią się Tropiciele Tajemnic! Kim są i jak stać się jednym z nich okaże się już niedługo. Zapraszamy wszystkich, młodszych i starszych, samych i w grupach, w wybrane listopadowe popołudnia na rozgrywki Tropicieli Tajemnic.

Będzie to doskonała okazja nie tylko do zabawy, podczas której uczestnicy wcielą się w rolę detektywów, ale także do odkrycia niejednej ciekawej historii. Tropiciele Tajemnic pojawią się:
– 21 listopada o godzinie 17:00 w Bibliotece w Węgrzcach Wielkich
– 22 listopada o godzinie 17:00 w Bibliotece Głównej
– 24 listopada o godzinie 15:30 w filii nr 2, na ul. Krzyszkowickiej 5c
– 29 listopada o godzinie 17:00 w Bibliotece w Śledziejowicach

Te popołudniowe spotkania to dopiero początek przygody z Tropicielami Tajemnic, którzy w wybranych filiach PiMBP w Wieliczce zostaną na dłużej. Tropiciele Tajemnic to przygodowa gra biblioteczna, która oferuje żywy i aktywny kontakt z książką. Wcielając się w rolę detektywa najmłodsi rozwiązują zagadki na trzech różnych poziomach trudności. W ten sposób zdobywają wiedzę i niezapomniane doświadczenia. Gra ma nie tylko zachęcić uczestników do sięgnięcia po książki, a także udowodnić, że korzystanie z bibliotecznego katalogu wcale nie jest trudne, a panie bibliotekarki nie gryzą 🙂

rozgrywki Tropicieli Tajemnic (3)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!