Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Kontakt z własną intuicją – bezpłatne spotkanie dla kobiet

Klubu ONA Wieliczka zaprasza na kolejne spotkanie. Tym razem poruszony zostanie dość specyficzny ale jakże kobiecy temat – intuicja.

Intuicja to przyrodniczy fenomen, szósty zmysł towarzyszący w dokonywaniu wyborów, wewnętrzny głos pomagający rozwiązać trudne życiowe problemy.

Podczas spotkania poruszone zostaną następujące zagadnienia:
Fenomen intuicji ? czym jest i skąd pochodzi.
Kanały informacyjne.
Silne i słabe strony intuicji.
Intuicja a logika.
Rodzaje intuicji.


Prowadząca: Natalia Slipińska-Sowicka – rosyjska psycholożka i psychoterapeutka. Studia psychologiczne skończyła we Lwowie, od wielu lat mieszka w Polsce. Pracowała jako bioterapeutka, stosując masaż leczniczy. Praktyka ta pozwoliła jej nauczyć się czytać, jak dusza człowieka przemawia przez ciało. Energie subtelne łączy z podstawami naukowymi. Potrafi szybko zdiagnozować stan fizyczny i psychoemocjonalny człowieka. Czuje energię drugiej osoby bez słów i zbędnych wyjaśnień. Stosuje również udoskonaloną metodę Hellingera, a z pisma i rysunków umie odczytać przyczynę emocjonalnych zaburzeń.


Udział jak zwykle bezpłatny. Miejsce: Kampus Wielicki, ul. Piłsudskiego 105, Wieliczka. Start o godzinie 18:00 w bibliotece na parterze.

 

Więcej o Klubie ONA Wieliczka: https://www.facebook.com/KlubOnaWieliczka/

Gazeta Wielicka

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!