Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Wygraj bilet na koncert VERDI I KOBIETY!

Już 2 grudnia wnuk światowej sławy tenora i gwiazdy kina hollywoodzkiego Mario Lanzy wystąpi w ICE Kraków Congress Centre w koncercie Verdi i kobiety. Będzie to pierwsze spotkanie Cristiana Lanzy z polską widownią po wielkim sukcesie w najsłynniejszych filharmoniach Europy.

 

W czasie występu w Krakowie młody Lanza zaprezentuje największe operowe dokonania cenionego na całym świecie kompozytora Giuseppe Verdiego. Spektakl Verdi i kobiety ujawni osobiste wspomnienia, listy i pamiętniki XIX-wiecznego włoskiego koncertmistrza.

Na scenie C. Lanzy towarzyszyć  będą tak znamienici artyści jak Silvia Rampazzo, Aksana Yakushewich, Chór Opery Polskiej oraz Roncole Verdi Orchestra pod batutą Marcina Wolniewskiego. W przerwie we foyer na uczestników koncertu będzie czekać wystawa obrazów, stanowiących projekty kostiumów operowych autorstwa Małgorzaty Słoniowskiej.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do udostępniania tego artykułu na Facebooku. Wśród osób, które lubią fanpage Gazety Wielickiej oraz udostępnią post o wydarzeniu wylosujemy jeden podwójny bilet na koncert VERDI I KOBIETY.

Wynik zostanie ogłoszony w czwartek.

 

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!