Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Europejski Dzień Logopedy w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce

W związku z obchodami Europejskiego Dnia Logopedy, tradycyjnie zapraszamy na Dzień Bezpłatnych Konsultacji Logopedycznych.

Na konsultacje zapraszamy w sobotę, 18 marca 2017 roku, w godzinach od 9:30 do 12:30. W tym dniu, na terenie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce, ul. Niepołomska 26 c, specjaliści naszej Poradni ? logopedzi, a także pedagog i psycholog będą udzielali konsultacji, porad i wskazówek dotyczących dalszych działań, a także propozycji zabawy/ćwiczeń stymulujących rozwój językowy dzieci.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie Rodziców zaniepokojonych rozwojem mowy swoich Dzieci, które dotychczas nie były diagnozowane i nie są objęte terapią logopedyczną. Akcja ta ma na celu stworzenie warunków do szybkiej, rzetelnej konsultacji w celu wychwycenia potencjalnych nieprawidłowości w szeroko rozumianej kompetencji językowej oraz skierowanie dziecka na pełną diagnozę i rozpoczęcie terapii. Ważne jest dla nas również  rozpowszechnianie świadomości wśród Rodziców o czynnikach, które wpływają na prawidłowy rozwój mowy dziecka.

Wszystkie Osoby, które chciałyby wziąć udział w naszej akcji, prosimy o przesłanie zgłoszenia do Pani Marty Leńczuk na adres e-mail: mlenczuk@poradnia-wieliczka.pl Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca. Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, ewentualnie rodzaj trudności.

Organizatorzy Dnia Logopedy: Marta Leńczuk, Małgorzata Polak

Europejski dzien logopedy 2017

Avatar

Gazeta Wielicka

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!