Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Europejski Dzień Logopedy w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce

W związku z obchodami Europejskiego Dnia Logopedy, tradycyjnie zapraszamy na Dzień Bezpłatnych Konsultacji Logopedycznych.

Na konsultacje zapraszamy w sobotę, 18 marca 2017 roku, w godzinach od 9:30 do 12:30. W tym dniu, na terenie Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wieliczce, ul. Niepołomska 26 c, specjaliści naszej Poradni ? logopedzi, a także pedagog i psycholog będą udzielali konsultacji, porad i wskazówek dotyczących dalszych działań, a także propozycji zabawy/ćwiczeń stymulujących rozwój językowy dzieci.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie Rodziców zaniepokojonych rozwojem mowy swoich Dzieci, które dotychczas nie były diagnozowane i nie są objęte terapią logopedyczną. Akcja ta ma na celu stworzenie warunków do szybkiej, rzetelnej konsultacji w celu wychwycenia potencjalnych nieprawidłowości w szeroko rozumianej kompetencji językowej oraz skierowanie dziecka na pełną diagnozę i rozpoczęcie terapii. Ważne jest dla nas również  rozpowszechnianie świadomości wśród Rodziców o czynnikach, które wpływają na prawidłowy rozwój mowy dziecka.

Wszystkie Osoby, które chciałyby wziąć udział w naszej akcji, prosimy o przesłanie zgłoszenia do Pani Marty Leńczuk na adres e-mail: mlenczuk@poradnia-wieliczka.pl Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca. Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, ewentualnie rodzaj trudności.

Organizatorzy Dnia Logopedy: Marta Leńczuk, Małgorzata Polak

Europejski dzien logopedy 2017

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!