Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

?Zdobywcy piorunów? – ruszają zapisy!

Już 30 września wszystkich zgłoszonych śmiałków czeka test na wielickich herosów w ramach literackiej gry miejskiej ?Zdobywcy piorunów?!

W sobotę 30 września o godz. 10.30 wielicki Park Adama Mickiewicza i centrum miasta zmienią się w obóz herosów, którzy otrzymają do wykonania szereg zadań, żeby się sprawdzić i zdobyć najwyższą nagrodę – ?Piorun piorunów?.

Punkt startowy gry znajdować się będzie nad stawem w Parku Adama Mickiewicza. Serdecznie zapraszamy drużyny (grupy przyjaciół, rodziny) do wzięcia udziału w tej literackiej (i nie tylko) przygodzie! Uczestnicy będą mieli niejedną okazję do wykazania się sprawnością, kreatywnością i wiedzą. Wspaniała zabawa – gwarantowana!

Zapisy: Wypełnione formularze zgłoszenia należy dostarczyć do wielickiej biblioteki najpóźniej do 25 września.

Liczba drużyn mogących wziąć udział w grze jest ograniczona.
Dokumenty do pobrania:
– formularz zgłoszenia drużyny (dostępny tutaj)
– niepełnoletni uczestnicy muszą dostarczyć również zgodę na udział w Grze podpisaną przez rodziców / opiekunów (dostępna tutaj)
Wszystkich chętnych do udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem gry (dostępny tutaj)
Dla kogo jest gra? Gra będzie mieć charakter drużynowy. Drużyny powinny liczyć od 3-5 osób (w tym osobę dorosłą pełniącą funkcję opiekuna). W grze mogą uczestniczyć wszyscy powyżej 10 roku życia.
Ile będzie trwać gra? Gra toczyć się będzie w obrębie centrum miasta oraz Parku Adama Mickiewicza i trwać będzie ok. 2 godziny.

Czy muszę znać książki Ricka Riordana, żeby wziąć udział w grze? Znajomość serii o Percym Jacksonie nie jest konieczna, jednakże obecność przynajmniej jednego zawodnika w drużynie znającego treść książek może ułatwić zdobywanie dodatkowych punktów.

Kontakt: dzialdzieciecy@biblioteka.wieliczka.eu, tel. 12 278 15 65, wew. 24
Formularze zgłoszenia są dostępne na: www.biblioteka.wieliczka.eu, w Dziale dla Dzieci i Młodzieży biblioteki głównej oraz filiach biblioteki.

barn-1364280_1280 PERCY_media

Biblioteka Publiczna w Wieliczce

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!