Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Reklama

Umożliwiamy Ci dotarcie do aktywnej społeczności z południa i wschodu Krakowa, obejmującej obszary takie jak Wieliczka, Niepołomice, Kłaj, Gdów i Biskupice. Gazeta Wielicka jest nie tylko nośnikiem informacji, ale także głosem lokalnych mieszkańców, co sprawia, że reklama na naszej stronie jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy. Z naszej platformy korzystają czytelnicy z pasją angażujący się w życie społeczności lokalnej, co czyni ją doskonałym miejscem do promocji Twojej marki. Wykupując banery reklamowe oraz artykuły sponsorowane, możesz skutecznie dotrzeć do naszych czytelników, budując przy tym pozytywny wizerunek i zwiększając rozpoznawalność Twojej firmy wśród mieszkańców regionu. Nie przegap tej unikalnej okazji i dołącz do nas już teraz, by zyskać widoczność w sercach naszej lokalnej społeczności!

Gazeta Wielicka nie jest wydawana w formie papierowej. Podane ceny są cenami netto i dotyczą jednego miesiąca emisji. Wystawiamy fakturę VAT.
Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!

Cennik reklam

FormatCzas emisjiCena netto
Top banner (strona główna + wszystkie podstrony)30 dni790,00 zł
Box (strona główna)30 dni320,00 zł
Pasek wydarzenia (strona główna)30 dni240,00 zł
In text box (wszystkie podstrony)30 dni650,00 zł
Partner (wszystkie podstrony)30 dni100,00 zł
Floating box (wszystkie podstrony)30 dni390,00 zł
Artykuł sponsorowany (z linkiem w treści)nie dotyczy500,00 zł

Wszystkie emisje na wyłączność. Przy emisjach trwających dłużej niż 30 dni oraz przy dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty!

Umiejscowienie reklam

Miejsca reklamowe na portalu Gazeta Wielicka