Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Kolejne udane wydarzenie dla lokalnych przedsiębiorców

23 lutego na Zamku Królewskim w Niepołomicach odbyła się szósta edycja Wieczoru Przedsiębiorcy. Wydarzenie to jest dedykowane lokalnym przedsiębiorcom oraz pracownikom działów marketingu czy sprzedaży.

Udział w nim jest zawsze wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy od wysokiej klasy specjalistów oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w ramach organizowanej wymiany wizytówkowej przy cateringu.

Do tej pory prelegentami na Wieczorze Przedsiębiorcy byli m.in. Paweł Tkaczyk, Jacek Rozenek czy Michał Sadowski. W lutym gościem specjalnym był sam Dyrektor Zarządzający firmy FreshMail ? Paweł Sala. Warto wspomnieć, że firma FreshMail w 2017 roku została oficjalnym partnerem wydarzenia Wieczór Przedsiębiorcy.

Tematem przewodnim VI edycji był email marketing. Uczestnicy Wieczoru mieli okazję poznać reguły dotyczące budowania baz odbiorców, konstrukcji mailingu oraz tworzenia prawidłowych założeń przy planowaniu kampanii. Reguł tych warto przestrzegać by zwiększać sprzedaż, zbudować szeroki zasięg, zwiększyć lojalność obecnych klientów, budować pozytywny PR oraz informować o nowościach.

Inicjatorem tego projektu jest agencja interaktywna BRANDWEB, która pod swoją eventową marką (eventmesh) zorganizowała to wydarzenie wraz z Fundacją Zamek Królewski.

Informacja o kolejnych Wieczorach Przedsiębiorcy będzie umieszczona stronie: www.wieczorprzedsiebiorcy.pl a także na facebooku: https://www.facebook.com/eventmesh

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!