Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Święto Edukacji Narodowej w Gdowie

W Niegowici odbyło się uroczyste spotkanie władz samorządowych gminy Gdów z dyrektorami i nauczycielami przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez samorząd gminny.

Wójt gminy Gdów Zbigniew Wojas oraz Kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno ? Administracyjnego Szkół Julita Natkaniec gratulowali zebranym osiągnięć w pracy zawodowej, dziękowali za codzienne zaangażowanie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz za cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów, a także życzyli wszystkim wielu radości z sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

W czasie spotkania wójt Zbigniew Wojas wręczył listy gratulacyjne z okazji uzyskania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego następującym pedagogom:

Renata Zawała ? Gimnazjum Gdów

Magdalena Kania ? Gimnazjum Niegowić

Urszula Kowal ? Przedszkole Gdów

Magdalena Marchewka ? Przedszkole Szczytniki

Ewa Kieres ? Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie

List gratulacyjny z okazji uzyskania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego otrzymał:

Wojciech Szewczyk ? Gimnazjum Gdów

Spotkanie było również okazją do wyróżnienia nauczycieli, którzy w tym roku wykazali się szczególnymi osiągnięciami w pracy zawodowej. Do grona tegorocznych nauczycieli uhonorowanych Nagrodą wójta gminy Gdów należą:

Maria Szostak ? SP Jaroszówka

Anna Greb ? Gimnazjum Gdów

Teresa Wojas ? SP Gdów

Maciej Kowanec ? Gimnazjum Niegowić

Marzanna Japołł-Perlik ? Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie

Nagrodę wójta gminy Gdów otrzymali także dyrektorów szkół i przedszkoli: Ewa Dziedzic,

Adam Kasprzyk, Elżbieta Średniawa, Agnieszka Partyka ? Wiej, Grzegorz Dziedzic, Małgorzata Dymek, Wojciech Biernat, Beata Kramarska, Ryszard Micek, Jan Zawała, Leszek Rajtarski oraz Urszula Janicka.

Uroczystość została przygotowana przez Szkołę Podstawową im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici oraz Gimnazjum im. ks. Karola Wojtyły w Niegowici.

(Źródło: Gmina Gdów)

Dodaj komentarz