Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

CHILEout z Argentyną i Boliwią

W ramach niepołomickich spotkań ?Podróże małe i duże? 8 grudnia 2015 roku zapraszamy na opowieści z Ameryki Południowej.

Na CHILEout z Argentyną i Boliwią zaprasza do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa Dominika Dąbrowska. Pięć tygodni podróży ? od mroźnej i deszczowej Patagonii po rozgrzaną pustynię Atacama. Płynąc łodzią przez Cieśninę Magellana na spotkanie z pingwinami i maszerując w deszczu z ciężkim plecakiem po patagońskich górach. Przemierzając tysiące kilometrów autobusami, by spełniać swoje marzenia. Z czekanem na szczyt wulkanu, rowerem przez Dolinę Księżycową i na desce snowboardowej po wydmach. Wszystko po to, by dotrzeć na urodzinowe tango w Buenos Aires. Zapraszamy na opowieść o marzeniach z terminem realizacji!

Dominika Dąbrowska ? szefowa krakowskiego Klubu Podróżników Atlantyda. Zawodowo zajmuje się fotografią, jednocześnie zarażając tą pasją na swoich warsztatach fotograficznych. Pasjonatka dalekich podróży, języków obcych i tańca. Duszę skradł jej Bajkał, a serce pozostawiła na ulicach Buenos Aires.

podroze-8-grudnia-01-723x1024
8 grudnia | wtorek | godz. 19:00
Kino MCDiS | Niepołomice, ul. Zamkowa 4 | wejście B
Wstęp WOLNY. W trakcie pokazu konkurs z nagrodami!

Kamila Gruszka
organizatorka pokazów “Podróże małe i duże” w MCDiS

MCDiS

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach jest kompleksowym obiektem kulturalnym, edukacyjnym, rozrywkowym oraz szkoleniowym. Projekt MCDiS został powołany do życia na wniosek miasta i gminy Niepołomice, a samo centrum w szybkim czasie stało się jednym z najciekawszych miejsc turystycznych okolic Krakowa i całego województwa małopolskiego.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!