Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Wyniki wyborów w sołectwach i osiedlach w Niepołomicach

Pod koniec listopada w Gminie Niepołomice odbyły się wybory do rad sołeckich i osiedlowych. Prezentujemy przedstawicieli poszczególnych sołectw oraz osiedli, którzy będą reprezentować mieszkańców miasta i gminy Niepołomice przez najbliższe 4 lata.

Chobot
Sołtys: Wisz Daniel
Rada Sołecka: Jaborski Grzegorz, Jasiak Genowefa, Bożek Wiesława, Szydłowska Danuta
Ochmanów
Sołtys: Włodarz Zofia
Rada Sołecka: Ostafin Tomasz, Wierzbiński Piotr, Szlosek Piotr, Radwańska Dagmara
Podłęże
Sołtys: Wnęk Kazimiera
Rada Sołecka: Grochot Edward, Kwiecińska Małgorzata, Półtorak Beata, Prochwicz Krzysztof, Sadko Tadeusz, Szybińska Wanda, Urych Piotr, Walaszek Krystyna
Słomirog
Sołtys: Katarzyna Musiał
Rada Sołecka: Basista Marta, Czop Natalia, Jachimczak Jozef, Pieprzyca Teresa
Staniątki
Sołtys: Kazimierz Gicala
Rada Sołecka: Stec Krzysztof, Małek Rafał, Czajkowski Grzegorz, Glińska Maria, Klima Rafał, Karcz Irena, Krupa-Samek Krystyna, Hoffman Mariusz
Suchoraba
Sołtys: Klima Elżbieta
Rada Sołecka: Cholewa Justyna, Filipowska Grażyna, Klima Andrzej, Śledź Agnieszka
Wola Batorska
Sołtys: Porębski Bolesław
Rada Sołecka: Ptak Stanisław, Gąsłowski Andrzej, Krom Lucyna, Tomala Tomasz, Makula Jerzy, Wnęk Maria, Mleko Antoni, Dziadoń Maria.
Wola Zabierzowska
Sołtys: Garncarz Wiesław
Rada Sołecka: Gruca Henryk, Harabasz Grzegorz, Szydłowski Franciszek, Kępa Ryszard, Warian Anna, Łosiński Stanisław
Zabierzów Bocheński
Sołtys: Wnęk Edward
Rada Sołecka: Strzelec Maria, Grochot Stanisław, Zimmer Marek, Antończyk Kazimierz, Antończyk Roman, Bartoszek Jan, Kukla Beata, Ptak Maria
Zagórze
Sołtys: Balicki Andrzej
Rada Sołecka: Malinowska Danuta, Frąś Andrzej, Pyrz Józef, Kozak Ryszard
Zakrzowiec
Sołtys: Ziobro Elżbieta
Rada Sołecka: Buczek Danuta, Lebiest Stanisław , Taborski Jan, Wrzecionek Wiesława
Zakrzów
Sołtys: Garycka Ewa
Rada Sołecka: Zielińska Stanisława, Deptuch Anna, Łapaj Edward, Cieślik Zofia, Karykowski Jacek, Graboś Elżbieta
Osiedle Boryczów
Przewodniczący: Szewczyk Robert
Zarząd Osiedla: Górski Andrzej, Kaciczak Izabela, Kalisz Monika, Flis Adam
Osiedle Jazy
Przewodniczący: Fiema Ryszard
Zarząd Osiedla: Śliwiak-Motak Weronika, Hebda Michał, Szreniawa Magdalena, Ślusarczyk Janusz
Osiedle Podgrabie
Przewodniczący: Kącki Tadeusz
Zarząd Osiedla: Ołowska Sylwia, Starosta Bolesław, Kalisz Tomasz, Taborski Piotr
Osiedle Piaski
Przewodniczący: Kozub Stanisława
Zarząd Osiedla: Drożdż Aleksandra, Jagła Mariusz, Kałuża Jacek, Tułacz Krzysztof
Osiedle Śródmieście
Przewodniczący: Pawłowski Paweł
Zarząd Osiedla: Paluch Jakub, Jagła Mieczysław Janusz, Dąbroś Jan, Sikorski Jan
Osiedle Zagrody
Przewodniczący: Lasek Paweł
Zarząd Osiedla: Michoń Tomasz, Krawczyk Oskar, Siwek Stanisław, Sendorek Szymon
Osiedle Zakościele
Przewodniczący: Nowak Anna
Zarząd Osiedla: Klima Małgorzata, Machnicki Jan, Dąbroś Stanisław, Trzepla Tadeusz

(Źródło: Gmina Niepołomice)

Gazeta Wielicka

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!