Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Nagranie z kradzieży czekoladowych jajek. Jak zakończyła się ta interwencja?

Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce udostępniła nagranie z kamery, która zarejestrowała, jak dwóch mężczyzn chowa skradzione produkty do plecaka i reklamówki. Czy udało się złapać złodziei na gorącym uczynku?

25 kwietnia bieżącego roku, podczas rutynowych czynności służbowych w jednym z wielickich urzędów, funkcjonariusze zauważyli podejrzane zachowanie dwóch mężczyzn w wieku 40 i 35 lat. Widząc, jak szybko i nerwowo pakują coś do plecaka oraz reklamówki, dzielnicowi postanowili zbadać sprawę bliżej.

Po opuszczeniu urzędu, aby zbadać powód ich zdenerwowania, mężczyźni natychmiast zareagowali na widok mundurowych i próbowali uciekać. Jednak dzięki szybkiej i zdecydowanej akcji policjantów, obaj zostali zatrzymani na miejscu.

Podczas przeszukania plecaka oraz reklamówki okazało się, że wnieśli oni, aż 126 sztuk czekoladowych jajek niespodzianek. Policjanci natychmiast ustalili, że towar ten pochodzi z miejscowego marketu, z którego mężczyźni bezczelnie go skradli. Dzięki natychmiastowej reakcji i sprawnemu działaniu wielickiej policji, skradzione jajka zostały odzyskane, a sprawcy zatrzymani na gorącym uczynku.

Poniżej nagranie umieszczone przez wielicką Komendę Powiatową Policji.

 

Dodaj komentarz