Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

.Nowoczesna tworzy koła w gminie Wieliczka

W ostatnią sobotę lutego odbyło się walne zebranie członków i sympatyków partii Nowoczesna Ryszarda Petru z terenu Gminy Wieliczka.

Wybrano Przewodniczącego koła oraz omówiono strategię działania na najbliższe tygodnie. Wielickim kołem pokieruje Jarosław Chlebda, ekspert z zakresu bankowości. Wiceprzewodniczącym został: Paweł Łanoszka. W zarządzie koła znaleźli się także: Joanna Kordula, Agnieszka Pytlik, oraz Łukasz Ochoński.

– Powstanie koła Nowoczesnej na terenie gminy jest wynikiem bardzo dużego zainteresowania mieszkańców Wieliczki taką formą zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności ? mówi Jarosław Chlebda. I dodaje: – Aktywne włączenie się w działania partii Ryszarda Petru daje szanse wpływania na skostniałą i pełną układów lokalną politykę. Będziemy starali się pilnować zrównoważonego rozwoju wszystkich obszarów działań obywateli zamieszkujących teren gminy Wieliczka.

Od kilku tygodni na terenie województwa małopolskiego trwa proces tworzenie gminnych i powiatowych kół Nowoczesnej. Wielickie koło należy do jednych z największych kół w Małopolsce.

Więcej informacji: Jarosław Chlebda, tel. 693 213 641, wielicki@nowoczesna.org

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!