Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Wielka wyprzedaż w Biedronce w Wieliczce

Sprzęt AGD, elektronika, narzędzia i odzież to tylko wybrane produkty, które klienci sklepu Biedronka przy ul. Słowackiego 12 w Wieliczce mogą zakupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, nawet 60% taniej niż na co dzień. Ta szczególna promocja trwa do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów i jest częścią wielkiej wyprzedaży artykułów przemysłowych w tej placówce.

Od poniedziałku 26 listopada br. w sklepie przy ul. Słowackiego w Wieliczce trwa wyprzedaż produktów non-food. Co tydzień Biedronka będzie proponować klientom 100 nowych artykułów przemysłowych. Łącznie akcją objętych będzie ok. 400 produktów.

W pierwszym tygodniu wyprzedaży, do niedzieli 2 grudnia br., dla klientów przygotowano specjalną akcję promocyjną ??60% taniej na drugi produkt?. W jej ramach przy zakupie dwóch artykułów przemysłowych można uzyskać nawet 60% rabatu na drugi, tańszy z kupowanych produktów. Nalicza się on na kasie od cen podanych na etykiecie lub czytniku cen.

? Zachęcamy klientów do skorzystania z akcji promocyjnej ??60% taniej na drugi produkt?. To doskonała okazja, by odświeżyć swoją szafę przed zbliżającą się zimą. Wśród proponowanych przez nas artykułów przemysłowych znaleźć można także wiele takich, które idealnie sprawdzą się jako prezenty gwiazdkowe ? mówi Edyta Trybus-Brocławik, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego.

Wśród produktów przemysłowych objętych akcją znaleźć można m.in.: kosze wiklinowe na pieczywo w cenie 9,90 zł/szt., poduszki dekoracyjne w cenie 14,99 zł/szt. czy suszarkę do włosów w cenie 89,00 zł/szt., a fani majsterkowania zapewne ucieszą się z wiertarko-wkrętarki w cenie 129,99 zł/szt.


Szczegóły akcji i listę produktów nią objętych znaleźć można w regulaminie dostępnym w sklepie. Promocja nie dotyczy zabawek oraz bieżących ofert i nie łączy się z innymi promocjami.

Zakupy w sklepie w Wieliczce przy ul. Słowackiego 12 można robić od poniedziałku do soboty od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe, w tym najbliższą 2 grudnia br., od 8:00 do 20:00.

1 komentarz