Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

GLOVO w Wieliczce! Zgarnij rabat na zamówienia!

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Od niedawna nową mapę tworzy także Wieliczka. Mieszkańcy mogą składać zamówienia z sieci restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączyła także Wieliczka. Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw sieci restauracji McDonald’s za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem CZASNAWIELICZKE, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych.

Warto wspomnieć, że Glovo  połączyło siły z ogólnopolską siecią sklepów Biedronka, aby ułatwić zamawianie i przyspieszyć transport produktów na zbiórki dla Ukrainy. W aplikacji dostępna jest dedykowana zakładka, umożliwiająca zakupienie zestawów produktów stworzonych przez zespół Biedronki w porozumieniu z organizacją Banki Żywności, które kurierzy dostarczą bezpośrednio do lokalnych punktów pomocy.

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych dań czy kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi. Brzmi kusząco, prawda?

Dodaj komentarz