Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Najlepsze lody w Wieliczce – poznajcie Good Lood!

Good Lood to znana krakowska marka lodów rzemieślniczych, która od 2016 roku zaskakuje Loodomaniaków niebanalnymi smakami. W Wieliczce ich lodów można spróbować w punkcie przy ul. Zygmunta Goliana 4 – łatwo go dostrzec, bo wejście do niego rozjaśnia neonowy różowy rożek. Lodziarnia produkująca rzemieślnicze lody wygrała w 2024 roku Wielką Bitwę Lodziarni – plebiscyt organizowany przez Gazetę Wielicką.

Czym Good Lood przekonał mieszkańców Wieliczki? 

Lodziarnia oferuje wysokiej klasy rzemieślnicze lody, które przygotowuje z najlepszych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Świeże mleko i śmietanka 30%, które stanowią podstawę składu mlecznych lodów pochodzą z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Skale – głównego, lokalnego dostawcy, z którym lodziarnia współpracuje od początków swojego istnienia. Kto nie spróbował słynnych lodów Śmietanka ze Skały®, ten ma co nadrabiać!

Good Lood przyświeca idea odkrywania niezapomnianych smaków, dostępnych dla każdego. W ich ofercie można znaleźć lody mleczne, wegańskie, bez dodatku cukru oraz sorbety. Większośc lodów jest bezglutenowa, a dzięki procesowi pasteryzacji bezpieczna dla kobiet w ciąży.

Rzemieślniczy produkt broni się sam, a jego fanów przybywa, co pokazuje popularność aplikacji Good Lood App stworzonej przez Good Lood w 2018 roku we współpracy z krakowską firmą AVSystem. Każdy, kto posiada w niej konto, może sprawdzić dostępność lodów, ich dokładny skład, wartości odżywcze oraz występujące w nich alergeny. Aplikacja skupia ponad 400 000 użytkowników, którzy na co dzień zbierają punkty z każdą wizytą, w ramach programu lojalnościowego, aby następnie wymienić je na darmowe lody, rzemieślnicze kremy orzechowe Good Noot oraz kultowe nagrody rzeczowe.

Mieszkańcy Wieliczki oraz pobliskich miejscowości mogą cieszyć się lodami każdego dnia, zamawiając je z dostawą do domu, którą oferuje usługa Good Lood Delivery. Zamówienia można składać z aplikacją Good Lood App lub na stronie lodziarni.

Spróbuj i przekonaj się, jak smakują najlepsze lody w Wieliczce.

Dodaj komentarz