Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Nabór propozycji zadań do Budżetu Obywatelskiego Gminy Wieliczka w 2017 roku

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka ogłasza nabór propozycji zadań do Budżetu Obywatelskiego Gminy Wieliczka na rok 2017.

Propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego można zgłaszać w terminie od 1 do 24 kwietnia 2017 r.,  poprzez złożenie wniosku, osobiście lub drogą pocztową na adres: Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce, ul. Powstania Warszawskiego 1, 32-020 Wieliczka z dopiskiem ?Budżet Obywatelski 2017?.

Propozycję zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego może zgłosić każdy mieszkaniec Gminy Wieliczka, który najpóźniej w dniu zgłoszenia wniosku ukończył 16 lat.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy zainteresowanych na konsultacje w dniu 10 kwietnia 2017 r., w godz. od 15:00 do 17:30 do do Biura Rady Miejskiej w Wieliczce przy ul Powstania Warszawskiego 1.

Regulamin Budżetu Obywatelskiego Gminy Wieliczka na rok 2017 wraz z załącznikami (wnioskiem, listą poparcia wniosku, ankietą do oceny zadań) dostępny jest w siedzibie Zespołu ds Profilaktyki Urzędu Miasta i Gminy w Wieliczce, ul. Pocztowa 1, w godzinach pracy Urzędu, oraz pod poniższymi linkami.

Link do Regulaminu, Wniosku, Listy poparcia i Ankiety: TUTAJ

Źródło i grafika: www.wieliczka.eu

WBO-2017-1492675346

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!