Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Ruch to zdrowie

Ruch to zdrowie ? jednym z wielu elementów zdrowego trybu życia jest szeroko pojęta aktywność fizyczna.

Pod wpływem systematycznie wykonywanych ćwiczeń nasz organizm doznaje wszechstronnych korzyści, od poprawy wyglądu zewnętrznego, redukcję tkanki tłuszczowej, przez poprawę wydolności oraz kondycji organizmu, kończąc na zmniejszeniu napięcia i stresu oraz poprawie ogólnego stanu zdrowia.
Doskonałą formą aktywności fizycznej są zajęcia grupowe prowadzone w nowo powstałym klubie ?O2 Fitness? w Wieliczce.

Nowoczesne centrum treningowe, jakim jest ?O2 Fitness? charakteryzuję się szerokim wyborem zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. W ofercie można znaleźć nie tylko zajęcia wzmacniające, z podziałem na poszczególne partie mięśniowe ciała, ale także zajęcia choreograficzne, taneczne i zajęcia mentalne, typu: pilates, joga, zdrowy kręgosłup, stretching, które w dzisiejszej dobie zyskują coraz szersze grono miłośników.

Różnorodność form, którą oferuje Klub pozwala każdemu znaleźć trening odpowiedni, dostosowany do swoich możliwości, wyznaczonych celów czy zainteresowań. Pamiętajmy, że aktywność fizyczna powinna przede wszystkim dostarczać wiele przyjemności i satysfakcji, dlatego wybierajmy aktywność, która w znacznym stopniu poprawi jakość naszego życia, doda więcej energii i wigoru na co dzień.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!