Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Fotobudka na osiemnastce w Wieliczce

Osiemnaste urodziny to przełomowy czas w życiu każdego człowieka. Dlatego warto ten symboliczny moment wejścia w dorosłość nie tylko uczcić huczną imprezą, ale też uwiecznić na pamiątkowych fotografiach! O tym, że fotobudka na osiemnastkę to świetny pomysł na imprezową atrakcję przekonali się ostatnio goście, którzy bawili się w hotelu Soray w Wieliczce!

Fotobudka w Wieliczce na osiemnastych urodzinach

Poza tańcami przy dźwiękach najgorętszych hitów i ożywionymi rozmowami osiemnastkowi goście w hotelu Soray mogli skorzystać z wyjątkowej atrakcji, jaką była fotobudka. Zdjęcia zrobione z innymi uczestnikami imprezy będą dla nich fantastyczną pamiątką z tego jedynego w swoim rodzaju dnia! Trzeba przyznać, że fotobudka w Wieliczce sprawdziła się doskonale w roli największej atrakcji przyjęcia. Zabawa z rekwizytami zintegrowała gości i zapewniła im bardzo oryginalną rozrywkę, którą na pewno zapamiętają na długo. Chociażby ze względu na wywołane zdjęcia, które stały się świetnym prezentem od organizatorów imprezy dla gości, którzy przybyli, by wspólnie świętować wyjątkowy moment symbolicznego wkroczenia w dorosłość!

Fotobudka na 18-tkę ? dlaczego warto?

Osiemnastym urodzinom z reguły towarzyszy znakomita zabawa, pyszne jedzenie i mnóstwo pozytywnych wrażeń. Szkoda, że to tylko jeden taki dzień w życiu każdego z nas, jednak dzięki zdjęciom upamiętniającym imprezę, będziemy mogli go zawsze wspominać. Zdjęcia to najlepsze ?utrwalacze chwil?, dlatego aparat fotograficzny obecny jest przy każdej, ważnej dla nas okazji, a osiemnastka zdecydowanie należy do momentów przełomowych i wartych zapamiętania. Zamiast jednak wynajmować fotografa, warto pomyśleć o fotobudce na 18-tkę, która nie tylko uwieczni ważne dla nas momenty, ale też będzie dodatkową atrakcją przyjęcia! Atmosfera rozluźnienia panująca na osiemnastkowych przyjęciach sprzyja dobrej zabawie i sprawia, że każdy może poczuć się w pełni swobodnie również przed obiektywem fotobudki! Wieliczka jest tego najlepszym przykładem!

1 komentarz