Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kto startuje na wójta gminy Biskupice? Wybory samorządowe 2024 [SONDAŻ]

Wójt Gminy Biskupice - wybory samorządowe 2024

W atmosferze napiętej rywalizacji i oczekiwania na przyszłość, mieszkańcy Gminy Biskupice przygotowują się do nadchodzących wyborów samorządowych.

7 kwietnia 2024 roku to dzień, który zapisze się w kalendarzach mieszkańców Gminy Biskupice. Wtedy odbędą się wybory samorządowe, które zadecydują o kształcie przyszłości gminy, wybierając radnych, burmistrzów, wójtów i prezydentów. Szczególną uwagę skupiają wybory na stanowisko wójta, gdzie rywalizacja trzech kandydatów nabiera wyjątkowego znaczenia.

Wybory samorządowe 2024 w Biskupicach

W Gminie Biskupice również trzech odważnych kandydatów rywalizuje o miano nowego wójta, co napędza atmosferę wyborczą do szczytowego napięcia. Każdy z pretendentów stara się przekonać wyborców, że to właśnie on jest odpowiednim liderem, który poprowadzi gminę na drodze do dalszego rozwoju i sukcesów.

Wybory samorządowe to nie tylko czas na wyrażenie swojej opinii, lecz także okazja do aktywnego zaangażowania się w życie społeczności lokalnej. Wszystkich mieszkańców Gminy Biskupice serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w nadchodzących wyborach i wyrażenia swojego głosu na kandydata, który najlepiej odzwierciedla ich wartości i potrzeby. Niech 7 kwietnia stanie się dniem, w którym wspólnie podejmiemy kluczowe decyzje dotyczące przyszłości naszej lokalnej społeczności.

Kto startuje na wójta gminy Biskupice?

Gawlik Renata Jolanta - wybory samorządowe 2024 - gmina Biskupice
Gawlik Renata Jolanta fot. biskupice.pl

Gawlik Renata Jolanta – lat 45, mieszkanka Biskupic, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydatka KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE


Kasina Andrzej Piotr - wybory samorządowe 2024 - gmina Biskupice
Kasina Andrzej Piotr fot. Facebook @Gmina Biskupice

Kasina Andrzej Piotr – lat 52, mieszkaniec miejscowości Przebieczany, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydat KWW ANDRZEJA KASINY SAMORZĄDNI NIEZALEŻNI


Misiek Marcin Przemysław - wybory samorządowe 2024 - gmina Biskupice
Misiek Marcin Przemysław fot. Facebook @marcin.misiek.94

Misiek Marcin Przemysław – lat 44, mieszkaniec miejscowości Łazany, wykształcenie wyższe. Startuje jako kandydat KWW MARCINA MISIEK RAZEM DLA GMINY BISKUPICE


Dane o kandydatach pochodzą z bazy Państwowej Komisji Wyborczej.

Kto wygra wybory na wójta gminy Biskupice? SONDAŻ

Przed nadchodzącymi wyborami zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Biskupice do aktywnego udziału w naszym sondażu. Wasze opinie są niezwykle istotne dla zrozumienia preferencji wyborczych oraz potrzeb społeczności lokalnej. Nie zapomnijcie wyrazić swoich poglądów i wziąć udziału w demokratycznym procesie wyborczym!

Na kogo zagłosujesz w wyborach na wójta gminy Biskupice?

  • Misiek Marcin Przemysław (63%, 302 głosów)
  • Gawlik Renata Jolanta (24%, 117 głosów)
  • Kasina Andrzej Piotr (12%, 59 głosów)

Wszystkich głosów: 478

Loading ... Loading ...

Wyniki sondażu

Zachęcamy do udziału w sondażu. Wyniki zostaną ogłoszone dzień przed ciszą wyborczą. Jeśli nie chcesz przegapić informacji o wynikach, zapisz się do naszego newslettera.

Proszę czekać

Twój adres został dodany do naszej bazy


Nasz sondaż został zakończony. Wyniki na dzień 5 kwietnia 2024 roku  znajdą Państwo powyżej. Do zobaczenia przy urnach wyborczych!

2 komentarze

    • Pan Kasina jest kandydatem na wójta gminy Biskupice. Jego wypowiedzi można zobaczyć na grupie Biskupice na Facebooku. Tam też można się do nich ustosunkować. Podobnie pani Gawlik. Pan Misiek również jest kandydatem na wójta, niestety nie wypowiada się na tej grupie, zamieścił jedynie treść swojej ulotki wyborczej, ale nie bierze udziału w żadnych dyskusjach, tak, że ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. A szkoda, bo chciałam poznać wszystkich kandydatów, niestety nie mam czasu chodzić na zebrania.
      Pozdrawiam