Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Ruszyła budowa boiska w Brzegach

Rozpoczęła się realizacja inwestycji pn. “Budowa boiska sportowego w Brzegach”. Dotychczas trwały prace projektowe a obecnie rozpoczynają się prace w terenie.

– W ramach inwestycji powstanie obiekt o nawierzchni z trawy syntetycznej, zabezpieczony piłkochwytami, którego powierzchnia całkowita wynosić będzie 6 405 m2. Zostanie zamontowane również wyposażenie boiska.
Jest to kolejna inwestycja poprawiająca infrastrukturę sportową dla mieszkańców Brzegów i okolicznych miejscowości. Wcześniej zmodernizowany został budynek klubu Gwiazda Brzegi. – podkreśla Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.
boisko w Brzegach
wieliczka.eu

Części do laserów rotacyjnych – Poszukujesz części zamiennych do laserów rotacyjnych? Oferujemy części do laserów rotacyjnych najwyższej jakości. Sprawdź naszą ofertę na norwit.pl i wybierz odpowiednie części do swojego lasera rotacyjnego.

1 komentarz

  • Bardzo dobre. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę ,by się wypowiadać na poruszany przez siebie temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Czuję, że chyba powinienem podziękować tu za Twoje działania. Będę polecał to miejsce i częściej wpadał, żeby przejrzeć nowe posty.