Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Kod Mistrzów w Teatrze Groteska

Spotkanie z lekarzem w Krakowie

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników medycyny, pasjonatów nowoczesnych osiągnięć w kardiochirurgii oraz wszystkich zainteresowanych inspirującymi historiami sukcesu. Data, którą warto sobie zapisać to 4 grudnia o godzinie 18.00, kiedy to Teatr Groteska stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia z cyklu Kod Mistrzów.

Tym razem będziemy mieli zaszczyt gościć wybitnego kardiochirurga, profesora nauk medycznych i niezastąpionego nauczyciela akademickiego – profesora Andrzeja Bochenka. To postać, której dokonania w dziedzinie kardiochirurgii wyznaczają nowe standardy oraz inspirują kolejne pokolenia lekarzy.

Profesor Bochenek to nie tylko współzałożyciel Grupy American Heart of Poland, ale także konsultant do spraw kardiochirurgii tej renomowanej grupy. Jego dorobek zawodowy jest niezwykle imponujący – założyciel Kliniki Kardiochirurgii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach-Ochojcu, kierownik I Kliniki Kardiochirurgii GCM Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, oraz członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Profesor Bochenek jest autorem ponad 225 doniesień naukowych w renomowanych czasopismach medycznych, a jego działalność naukowa i edukacyjna jest niezmiernie ceniona zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jego praca opiera się na bogatym doświadczeniu zdobytym w wiodących ośrodkach kardiochirurgii w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję poznać nie tylko bogate doświadczenie zawodowe profesora Bochenka, ale także wysłuchać fascynujących historii dotyczących udanych transplantacji serca, nowoczesnych metod leczenia oraz innowacyjnych rozwiązań w chirurgii serca.

Nie przegap okazji, aby spotkać się z wyjątkowym ekspertem w dziedzinie kardiochirurgii! 4 grudnia o godzinie 18.00 Teatr Groteska stanie się miejscem inspiracji, wiedzy i fascynujących opowieści Profesora Andrzeja Bochenka. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i dołączcie do naszej niezwykłej podróży przez świat nowoczesnej medycyny!

Dodaj komentarz