Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Zwiększanie możliwości systemu zarządzania produkcją w środowisku Low-Code / No-Code

Firmy produkcyjne coraz częściej stają na w obliczu coraz większych problemów na rynku, na którym operują. Aby móc pozostać konkurencyjnym przedsiębiorstwa są zmuszone do stałych zmian i muszą dostosowywać się do nich ale także stale zmieniać swoje modele biznesowe.

Co to platformy Low-Code / No-Code?

W teorii platforma programistyczna Low-Code to dziedzina programistyczna używana do tworzenia aplikacji za pomocą graficznych interfejsów użytkownika i konfiguracji zamiast tradycyjnego programowania z użyciem odpowiedniego kodu. Platformy programistyczne No-Code są zbliżone do Low-Code, ale nie jest potrzebne użycie kodowania. Oprogramowania ERP 4FACTORY jest w stanie powiększyć efektywność systemu poprzez ułatwienie sposobu rozwijania nowych aplikacji biznesowych.

Przeczytaj także: http://dsr.com.pl/systemy-klasy-erp-krotka-historia/

Platformy typu Low-Code / No-Code wzrastają na popularności co jest spowodowane przekształceniem cyfrowym pojawiającym się w większości branż produkcyjnych (3 obszary, w których cyfryzacja produkcji przynosi korzyści). Wraz ze zmianą cyfrową pojawia się nacisk na tworzenie systemów, które mogą kierować już istniejącymi i przyszłymi procesami. Przedsiębiorcy nieustannie szukają sposobów na powiększenie skuteczności, a platforma Low-Code / No – Code jest w stanie pomóc w walce z ciągłymi przeszkodami jakie zachodzą po drodze. 

Przeczytaj także: https://www.dsr.com.pl/jak-zarzadzac-waskimi-gardlami-w-procesach-produkcyjnych/

Najczęstszym wyborem przedsiębiorców jest podłączenie platformy Low-Code / No-Code do już istniejącego systemu ERP lub wprowadzają nowe zintegrowane rozwiązanie, które pozwala kluczowym użytkownikom rozwijać i testować nowe aplikacje biznesowe samodzielnie. W czasach nieustannych innowacji technologicznych, rozwój aplikacji z pewnością zmierza w kierunku Low-Code / No-Code. Jako przykład użyjemy QAD Enterprise Platform, który swoją zewnętrzną rozszerzalnością pozwalają na solidne interfejsy REST API i mikro serwisy, które wzmacniają zintegrowanie wszystkich aplikacji. Dzięki REST API jesteśmy w stanie zezwolić na łatwą integrację z najlepszymi aplikacjami innych firm, aplikacjami opartymi na chmurze czy aplikacjami stworzonymi specjalnie dla danego rodzaju biznesu.

Źródło:

https://www.dsr.com.pl/zwiekszanie-mozliwosci-systemu-zarzadzania-produkcja-w-srodowisku-low-code-no-code/

Dodaj komentarz