Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Parking Kraków centrum – wygodne zwiedzanie centrum Krakowa w okresie ferii zimowych

Gdzie parkować w Krakowie?

Jeżeli Kraków jest jednym z miast, które chcesz odwiedzić w okresie ferii zimowych, jeszcze przed wyjazdem pomyśl o tym, co zrobisz z samochodem podczas zwiedzania centrum miasta. Mamy na to rozwiązanie: podziemny parking w centrum Krakowa zaledwie 5 minut pieszo od Zamku Wawelskiego i Smoka

Parkując na wolnym stanowisku, możesz wybrać się na zwiedzanie Krakowa na nogach, ciesząc się pełną swobodą podziwiania największych atrakcji historycznego miasta.

Parking centrum Kraków – dlaczego warto skorzystać z oferty?

Parking Kraków centrum to podziemny parking płatny w centrum Krakowa otwarty 24 godziny na dobę. Na parkingu znajduje się aż 600 miejsc postojowych, w tym 14 miejsc do ładowania samochodów elektrycznych. Choć wydaje się, że stanowisk jest dużo, pamiętaj, że w okresie ferii zimowych wielu turystów przybywa do Krakowa, dlatego warto miejsce parkingowe zarezerwować z wyprzedzeniem. Poza tym, przy rejestracji online można skorzystać z ciekawych rabatów i zostawić samochód na parkingu już od 85 złotych za 24 godziny.

Podziemny parking w centrum Krakowa oferuje między innymi:

  • 600 miejsc postojowych: w tym 14 stacji do ładowania samochodów elektrycznych, stanowiska dla motocykli oraz osób z niepełnosprawnością;
  • możliwość płatności kartą i gotówką w kasach automatycznych;
  • dogodne abonamenty tygodniowe i miesięczne;
  • całodobową obsługę.

Spędź ferie w Krakowie i postaw na wygodę korzystając z parkingu w centrum Krakowa

Z parkingu w centrum Krakowa korzysta wielu turystów, dla których najważniejszy jest komfort. Rezerwując miejsce w atrakcyjnej cenie, można uniknąć konieczności szukania wolnego darmowego miejsca postojowego. W Krakowie zazwyczaj panuje duży ruch, a w okresie ferii zimowych o wolny parking może być jeszcze trudniej, dlatego warto zabezpieczyć się z wyprzedzeniem, zarezerwować stanowisko i mieć pewność, że miejsce będzie czekało na Twój przyjazd.

Dodaj komentarz