Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Gdowski Piknik Zdrowia i Aktywności Fizycznej już w najbliższy weekend

W pierwszy weekend września w Gdowie odbędzie się Piknik Zdrowia i Aktywności Fizycznej. Już w sobotę 2 września o godzinie 19.00 wystartuje ?I Przejazd rolkarski?. Natomiast w niedzielę, 3 września odbędzie się ?IV Marsz po zdrowie? i ?II Bieg po zdrowie?.

Ponadto organizatorzy dla uczestników Gdowskiego Pikniku przygotowali wiele atrakcji. Jak co roku będzie można odwiedzić mobilne gabinety lekarskie, zrobić darmowy przegląd dentystyczny, oraz poddać się badaniu zawartości witamin i minerałów metodą HBS.

Każdy będzie mógł wziąć udział w otwartych treningach teakwondo, kickboxingu oraz piłkarskim. Ponadto nie zabraknie wspólnych tańców, zabaw i konkursów z nagrodami. Specjalne atrakcje czekają na najmłodszych uczestników Pikniku, którzy będą mieć okazję odwiedzić miasteczko strażackie i poszaleć na dmuchańcach. W trakcie Pikniku będzie można wymienić elektroodpady i przeterminowane leki na ekologiczne jabłka, a także zapoznać się z nowymi technologiami w technice grzewczej.

Organizatorami tegorocznego Pikniku Zdrowia i Aktywności Fizycznej są: Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie i Gdowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

fit-1905733_1920 piknik 3000

Centrum Kultury w Gdowie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!