Gazeta Wielicka- wiadomości z powiatu wielickiego

Koncert Ireny Santor w Gdowie, 17 marca 2018

17 marca o godz. 18.00 na scenie Gminnej Hali Sportowej w Gdowie wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki ? IRENA SANTOR. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty ?Kręci mnie ten świat? oraz najnowszej płyty ?Punkt widzenia?, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. ?Tych lat nie odda nikt?, ?Powrócisz tu?, ?Już nie ma dzikich plaż?, ?Embarras?. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu ? ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą?
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.
Irena Santor wystąpi w towarzystwie zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski ? fortepian, Wojciech Ruciński ? kontrabas, Grzegorz Poliszak ? perkusja.
Bilety w cenie od 60 do 80 zł, do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 8 -16 oraz w Gminnej Hali Sportowej w godz. 16 ? 20. Można zarezerwować bilet dokonując wpłaty na konto bankowe Centrum Kultury w Gdowie nr 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002 w treści wpisując imię i nazwisko rezerwującego, ilość i rodzaj biletów. Po dokonaniu płatności proszę przesłać potwierdzenie przelewu na adres: organizacja@ck.gdow.pl w temacie maila proszę wpisać REZERWACJA IRENA SANTOR. Zarezerwowane bilety będą dostępne przed koncertem w miejscu odbioru opłaconych rezerwacji. Odbiór biletów za okazaniem dowodu osobistego rezerwującego.

Plakat A2 - koncert (2)

Centrum Kultury w Gdowie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!