Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Ruszyła akcja pn. ?Czapka Mikołaja?

Jak co roku Przedszkole Samorządowe w Gdowie organizuje akcję charytatywną pn. ?Czapka Mikołaja?. Partnerem tegorocznej edycji jest Urząd Gminy Gdów, a do zaangażowania się w pomoc zachęcamy mieszkańców.

W okresie przedświątecznym przedszkolaki z całymi rodzinami zbierają zabawki i materiały plastyczne, które następnie przekazywane są chorym dzieciom długotrwale przebywającym na oddziałach szpitalnych i hospicyjnych. Oprócz wartości materialnych: zabawek, gier i układanek, klocków, lalek i samochodów, kredek, książeczek i innych przedmiotów przedszkolaki i ich rodzice darują innym kawałek własnego serca, dobrych emocji i troski? to właśnie jest celem starań w wychowaniu najmłodszych obywateli gminy.

W tegoroczną akcję zaangażował się też Urząd Gminy Gdów. Wszystkich chętnych informujemy, że zarówno do Przedszkola Samorządowego w Gdowie jak i do Urzędu Gminy (pok. 4 ? Biuro Obsługi Mieszkańców lub pok. 24 ? sekretariat) można przynosić zabawki i materiały plastyczne, które następnie zostaną przekazane chorym dzieciom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w organizacji akcji, a darczyńcom z góry dziękujemy za wsparcie. Niech nadchodzący magiczny czas świąteczny obudzi w nas wszystkich szlachetne odruchy i pozwoli być szczęśliwymi?

(Źródło: Gmina Gdów)

Dodaj komentarz