Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Skaldowie. Koncert charytatywny

Skaldowie Kraków

Gwiazdy dla Autyzmu – wiosenny koncert charytatywny na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w Krakowie.

Po raz ósmy w Nowohuckim Centrum Kultury organizowany jest koncert, podczas którego zbierane są środki na pomoc dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego pn. Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Krakowie. Cały dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe SOSW Centrum Autyzmu, aby móc zapewnić najwyższy standard edukacji podopiecznym. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na dodatkowe wyposażenie ośrodka, organizację atrakcyjnych zajęć, wycieczek i treningów społecznych.

Tym razem Orkiestra Wieniawa zaprosiła do współpracy założycieli zespołu Skaldowie – braci Andrzeja i Jacka Zielińskich. Skaldowie to najdłużej działający na polskiej scenie muzycznej zespół rockandrollowy. Ich dyskografia pełna jest wielkich przebojów, które na stałe wpisały się w kanon polskich piosenek popowo-rockowych. Podczas koncertu usłyszymy takie hity jak: Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał, Prześliczna wiolonczelistka czy Medytacje wiejskiego listonosza. Wszystko w nowych i specjalnie przygotowanych przez Mateusza Szmigla aranżacjach. Utwory wykona tradycyjnie Orkiestra Wieniawapod batutą Jarosława Ignaszaka.

GWIAZDY DLA AUTYZMU – Skaldowie
26 kwietnia (piątek), g. 19.00, Scena NCK
https://nck.krakow.pl/skaldowie-gwiazdy-dla-autyzmu/

Dodaj komentarz