Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Szkolenia w Krakowie, które pozwolą wznieść twój biznes na wyższy poziom

Formalna edukacja zagwarantuje średnią krajową. Profesjonalne szkolenia otworzą przed tobą nowe perspektywy zarobkowe. Firmy szkoleniowa Maciołek & Wspólnicy ma w swojej ofercie szkolenia biznesowe, które pozwolą podnieść kwalifikacje w następujących obszarach: HR, sprzedaż, umiejętności osobiste, inteligencja emocjonalna, leadership (rola lidera), a także negocjacje, skuteczne techniki przejmowania klientów konkurencji i profesjonalna obsługa trudnego klienta. Szkolenia biznesowe odbywają się w Krakowie.

Szkolenia biznesowe Maciołek & Wspólnicy, które warto ukończyć

  • Techniki przejmowania klientów konkurencji

Jest to szkolenie skierowane do handlowców, którzy dowiedzą się, jak poprowadzić sprzedaż, by zachęcić klienta do zrezygnowania z korzystania z usług dotychczasowego usługobiorcy. Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak budować przewagę konkurencyjną. Nauczą się dokonywać analizy SWOT oferty konkurencyjnej firmy, a także formułować cele według metody SMART, poznają też techniki perswazji Roberta Cialdiniego.

  • Leadership w oparciu o inteligencję emocjonalną

Szkolenie skierowane jest do liderów, którzy w firmie pracują z grupami pracowników. Na szkoleniu uczestnicy poznają wyzwania i trudności związane z zarządzaniem zespołem, a także jak stawiać im czoło. Jedną z trudności jest konflikt, uczestnik dowie się, jak go rozpoznać i jak współpracować w obliczu konfliktów. Zdobędzie też umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, a także z zakresu autoprezentacji.

  • Profesjonalna obsługa Trudnego Klienta

Uczestnicy szkolenia opanują umiejętności aktywnego słuchania i indywidualnego podejścia do trudnego klienta. Dowiedzą się, na co zwrócić uwagę w prezencji, mowie ciała, a nawet tonie głosu. Posiądą umiejętności odpowiadania na zastrzeżenia klienta, które są częstym i naturalnym elementem sprzedaży. Poznają także dobre praktyki rozmowy telefonicznej. Ponadto dowiedzą się, jak zapobiegać sytuacji konfliktowej i zachować oraz budować pozytywne nastawienie w rozmowie z klientem trudnym.

Gdzie odbywają się szkolenia?

  • Qubus hotel, ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków
  • Kossak Hotel, Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków
  • Queen Boutique Hotel, Józefa Dietla 60, 31-039 Kraków
  • Q Hotel, ul. Radzikowskiego 142, 31-342 Kraków

Więcej informacji o szkoleniach w Krakowie na stronie: https://szkoleniamaciolek.com/szkolenia-krakow/

Fot: mamik / fotopolska.eu

Dodaj komentarz