Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Śmiertelny wypadek na Igołomskiej. Zderzyły się dwa autobusy

W środę, 15 maja, koło godziny 4:20 nad ranem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego na zjeździe z S7 przy ulicy Igołomskiej w Krakowie. Kolizji uległy dwa autobusy, które zderzyły się na skrzyżowaniu. Niestety, w wyniku wypadku życie stracił 61-letni kierowca jednego z pojazdów należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Według informacji przekazanych przez służby, oba autobusy były zaangażowane w zdarzenie na ulicy Igołomskiej w Krakowie. Kierowca drugiego autobusu odniósł powierzchowne obrażenia. Na szczęście w chwili zdarzenia w pojazdach nie było pasażerów. Na miejscu byli obecni policja, straż pożarna oraz prokurator, którzy starają się ustalić przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia.

Rzeczniczka małopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji, podinsp. Katarzyna Cisło, podkreśliła, że na skrzyżowaniu, gdzie doszło do zderzenia, znajduje się sygnalizacja świetlna. Trwają intensywne działania mające na celu ustalenie przebiegu wydarzeń i odpowiedzialności za tragedię.

 

Fot. OSP Pobiednik Mały

Dodaj komentarz