Gazeta Wielicka - Najnowsze wiadomości z Wieliczki, Niepołomic, Gdowa, Kłaja i Biskupic

Tragedia na Przylasku Rusieckim. Wyłowiono ciało mężczyzny

Majówkowy wieczór na Przylasku Rusieckim stał się miejscem dramatycznej akcji ratunkowej, która niestety zakończyła się tragicznie.

Służby ratownicze wezwane na miejsce podjęły akcję poszukiwawczą po zgłoszeniu zaginięcia mężczyzny. Niestety, choć nurek ze Straży Pożarnej odnalazł ciało w wodzie, nie udało się uratować jego życia.

Zdarzenie to miało miejsce 1 maja, a informacja o zaginięciu i konieczności interwencji służb ratowniczych dotarła dopiero następnego dnia wieczorem. Po godzinie 21:00 ciało mężczyzny zostało wyłowione z akwenu na Przylasku Rusieckim. Pomimo natychmiastowej reakcji straży pożarnej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu prowadzone były czynności przez prokuraturę i policję, które zajmują się ustaleniem wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku oraz wszelkie szczegóły dotyczące tożsamości mężczyzny nie zostały jeszcze podane do publicznej wiadomości. Miejsce to, które zwykle jest miejscem spokoju i rekreacji dla mieszkańców, tym razem stało się świadkiem dramatycznych wydarzeń.

Dodaj komentarz